Jak zaplanować wyprawę wędkarską na Alaskę

Każda wyprawa wędkarska z przyjaciółmi i rodziną może dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Istotne jest, aby upewnić się, że każdy ma doskonałe wakacje. W związku z tym, że nie jest to jedyny sposób, aby się upewnić, że każdy z nas jest w stanie wziąć udział w przygotowaniach, a także w pracy. Każdy może pomóc, wydając na swój udział w kosztach, dostarczając urządzenia, przynosząc skuter wodny i różne inne materiały rybackie, a także wybierając obszar. Jest to przyjemne przy wyborze rodzaju doświadczenia wędkarskiego, które chce się mieć, jak również może wzmocnić partnerstwo. W danej sytuacji i/lub lokalizacji, musisz mieć dobry prąd, aby odnieść sukces na łowiskach dużych ryb. Zapoznaj się również z opiniami na recenzje najlepszych produktów wędkarskich.

Lokalni przewodnicy i wycieczki są również świetnym sposobem na dotarcie do fantastycznych miejsc wędkarskich. Istnieje kilka przepisów, o których należy pamiętać przed rozpoczęciem wędkowania w Smoky Mountains. Dzienny limit połowu to pięć pstrągów tęczowych, pstrągów potokowych, pstrągów brązowych, a także pięć małych bassów na osobę. Jeśli łowisz bassy, dozwolony jest limit dzienny 20 sztuk. Warto sprawdzić aktualne limity, ponieważ mogą one ulegać okresowym zmianom. Park narodowy nie wymaga zezwolenia na wędkowanie, ale należy posiadać licencję stanową Tennessee lub Północnej Karoliny — oba stany są akceptowane dla całego parku, który leży na granicy obu stanów.

Wiedza o tym jak zachowują się ryby i jak to się ma do wyboru sprzętu do ich połowu może sprawić, że wyprawy wędkarskie będą bardziej udane. Ryby uwielbiają strukturę i znalezienie miejsca, które zapewnia unikalną strukturę jest jak odkrycie złota. Zaznacz to miejsce i obławiaj je kiedy warunki są odpowiednie, np. podczas przypływu lub przy słabym wietrze. Jeśli w ciągu ostatnich kilku dni padało, będzie to miało również wpływ na wędkowanie. W rzekach i jeziorach woda będzie bardziej mętna, a gatunki takie jak sumy i karpie mogą dobrze żerować w kolorowej wodzie, ale mogą to nie być najlepsze warunki do łowienia bassów na przynętę.

Agenci zazwyczaj mogą dostarczyć Ci informacji na temat wynajmu kwater, miejsc noclegowych, restauracji oraz miejsc, w których można wypożyczyć sprzęt wędkarski. Jeśli czekasz na kilka tygodni przed wyjazdem, aby dokonać rezerwacji, może się okazać, że nie ma już żadnych wolnych miejsc i będziesz musiał walczyć o miejsce na kempingu backcountry. Miejsca backcountry są zazwyczaj rezerwowane na zasadzie «kto pierwszy ten lepszy», więc nie ma gwarancji, że jedno z nich będzie dostępne.

Na Cape Cod znajdują się również urocze wioski i liczne latarnie morskie, więc jeśli w Waszym towarzystwie są osoby, które nie łowią ryb, to i tak mają co robić przez cały dzień. Istnieje wiele kempingów RV, które znajdują się w pobliżu dobrych miejsc do wędkowania. Najpierw zdecydujcie jaki rodzaj wędkarstwa chcecie uprawiać — czy chcecie wybrać się nad jezioro, strumień, czy może nad ocean, gdzie będziecie łowić ryby głębinowe?

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Создайте свой веб-сайт на WordPress.com
Начало работы
%d такие блоггеры, как: